Müşteri Destek Hattı : 444 0 591 Whatsapp Destek Hattı: +908508888173
Ls Lastiksanayi Otomotiv Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Makaleler » Blog » Araç Kaldırma Lifti Satın Alma Rehberi (2024)

Araç Kaldırma Lifti Satın Alma Rehberi (2024)

En İyi Araç Kaldırma Lifti Rehberi (2023)

 

Kaliteli Malzemeler ile Üretilen Araç Kaldırma Liftleri

 

Türkiye’deki en güvenli araç kaldırma liftlerini lastiksanayi.com ’da bulabilirsiniz. Bunu neye dayanarak söylüyorsunuz derseniz 12 yıllık sektörel tecrübemiz ‘den. Daha önceki satışlarımız ve tecrübelerimiz bizi bu cümleyi kurmakla yetkilendiriyor. Arıza çıkarmayan ürün henüz üretilmedi ya da üretilemeyecek. Bozulmama garantisi veren bir firmadan hemen uzaklaşın deriz çünkü arıza ile karşı karşıya kaldığınızda muhatap bulamazsınız. Garanti kalitesi ve satış sonrası desteğin ürün bozulduktan ya da arızalandıktan sonra ürünü aldığınız firmanın size nasıl davrandığı ve mağduriyetinizi nasıl giderdiği ile doğru orantılıdır. 12 yıllık müşteri geri dönüşü, fabrikalardan alınan satış sonrası destekler, araç kaldırma lifti satışımızda firma seçimimize büyük ölçüde yön verdi. Daha güvenli ve daha uzun ömürlü ürünler yaptıkları için Lastiksanayi.com olarak bu yazıda size en uygun araç kaldırma liftini bulmanıza yardımcı olacağız.

 

İki Sütunlu Araç Kaldırma Lifti

 

İki sütunlu araç kaldırma lifti tüm araç kaldırma işlemlerinizde kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. İki sütunlu araç kaldırma liftleri 4000 kg’ye kadar hizmet verebilir. Kaldırma sürelerini en üst düzeye çıkaran ve işi güvenli bir şekilde yapan liftler arasındadır. Kaliteden taviz vermeden üretilmiş sağlam iki sütunlu liftler üstün performans vaadi ile araç kaldırma lifti kategorisinde yerini aldı. İnternette bilerce yerden lift alabilirsiniz, lastiksanayi.com’dan lift alarak bahsettiğimiz satış sonrası destek ve kaliteli garantiye ek olarak ulaşabilirsiniz.

 

İki Sütunlu Araç Kaldırma Liftlerine Göz Atmak İçin Tıklayınız.

 

Dört Sütunlu Araç Kaldırma Lifti

 

Dört sütunlu araç kaldırma liftleri en iyi yapı malzeme ve teknoloji ile üretilmişlerdir. Aynı zamanda sektördeki kullanım alanına göre 15000 kg’ye kadar kaldırma kapasiteleri ve en iyi güvenlik özelliklerine sahiptirler. Hem profesyoneller hem treyler üreticileri tarafından tercih edilen dört sütunlu araç kaldırma liftleri, çok yönlü olarak üretilmektedir. Tamamen daha fazla performans ve daha fazla kapasiteye göre üretilirler. Hidrolik sistemleri geliştirilmiş, güvenliği arttırılmış ve ağır hizmete uygun hale getirilmiştir.

 

Dört Sütunlu Araç Kaldırma Liftlerine Göz Atmak İçin Tıklayınız.

 

 

Rot Ayar Lifti

 

Rot ayar lifti ile yapılan rot ayarları, rot balans dükkanları tarafından en karlı hizmetler arasında görülmektedir. Sebebi ise rot ayar liftinin gerektiğinde satılabilir veya yer değiştirilebilir olmasından kaynaklanır. Oto lastik dükkanınızda ek gelir kaynağı arıyorsanız, seçmeniz gereken ürün rot ayar lifti ve rot ayar makinasıdır. Ya da modası geçmiş kanal veya zaman kaybettiren eski bir liftiniz varsa yazımızda alabileceğiniz hızlı ve kaliteli ürünü bulmanızda size yardımcı olacağız. Artan servis süresi, daha fazla araca servis vermenizi ve karlılığınızı ciddi bir şekilde düşürebilir. Hızlı Kaldırma indirme, kaliteli döner tabla ve hızlı ve hassas 3D rot ayar makinelerimiz ile teknolojiye ayak uydurma ve servis süresi azaltma konusunda size hizmet etmek isteriz.

 

Rot Ayar Liftlerine Göz Atmak İçin Tıklayınız.

 

 

40 Cm Makaslı Araç Kaldırma Liftleri

 

Tüm binek araç tiplerinde güvenilir şekilde kullanılabilen 40 Cm makaslı araç kaldırma lifti, alçak şasesiyle her aracın üstüne çıkabileceği şekilde tasarlanmış ve fazla yer kaplamayacak şekilde üretilmiştir. Rahat kullanımı olan makaslı liftler genel olarak sesli ikaz sistemi kullanırlar. Ayrıca elektrik gittiğinde lifti manuel indirebileceğiniz bir valf ile donatılmışlardır. Tavanı yüksek olmayan dükkanlarda kullanılabilecek en iyi araç kaldırma liftleridir. Ayrıca dükkân tabanı müsait ise lift ölçülerine uygun kazılarak lift zemine düz bir şekilde yerleştirilebilir. Diğer makaslı liftlerde araç alt takımlarına tamamen erişilebilirken 40 Cm makaslı araç kaldırma liftlerini genellikle oto lastik tamiri, fren ve süspansiyon çalışmalarında veya detailing işlemlerinde kullanabilirsiniz.

 

40 Cm Makaslı Araç Kaldırma Liftlerine Göz Atmak İçin Tıklayınız.

 

1 Metre Makaslı Araç Kaldırma Liftleri

 

1 metre makaslı araç kaldırma lifti, 2 metrelik makaslı lift veya sütunlu liftlere nazaran alçak tavanlı dükkanlar için ideal ürünler arasındadır. Ayrıca tüm araç kaldırma lifleri düşünüldüğünde en popüler ürünler arasındadır. 1 metre makaslı lift aracın alt kısmına erişmenize tam olarak olanak sağlamaz. Kolay ve sorunsuz kullanımı oto lastikçilerde ve frencilerde yoğun olarak tercih sebebi olmuştur. Tercih sebeplerinden biri de kolay monte ve demonte edilebilir olmasıdır. Sitemizden aldığınız ürün size nakliye şirketleri ile gönderilir, kurulumda 4 dübel ile lifti yere sabitlemek ve lift ve hidrolik pompa arasındaki hortum bağlantısını vidalamak son olarak 380 v elektriğe bağlamaktan ibarettir. Opsiyonel olarak 220 v alabileceğinizi unutmayın.

 

1 Metre Makaslı Araç Kaldırma Liftlerine Göz Atmak İçin Tıklayınız.

 

Neden 1 Metre Makaslı Araç Kaldırma Lifti Almalıyım?

 

Bir noktada her dükkânda olduğu gibi arabalı hidrolik krikolardan araç kaldırma liftine geçmenin zamanı gellir. Buna dükkânın kendisi karar verir ve sizde alırsınız. Nasıl oluyor demeyin o ortam oluştuğunda kendinizi bir araç kaldırma lifti almam lazım derken bulacaksınız. Tabi küçük engellerde beraberinde gelin başlıca tavan yüksekliği, çalışma alanı darlığı ya da dükkânda tamamen yer olmaması gibi. 1 metre araç kaldırma liftleri çok yer kaplamadığı için ya da diğer araç kaldırma liftleri gibi kaldırma yüksekliği olmadığı için tercih edilebilir. Ayrıca dış etkenlere dayanıklı su ile temasında problem yaşamadığı için boya ve hortumları düzenli kontrol edilerek dış mekanlarda da kullanılabilir.

 

2 Metre Makaslı Araç Kaldırma Liftleri

 

2 metre makaslı araç kaldırma lifti kaporta, yağ bakım, yetkili servis ve birçok diğer tamir servisleri tarafından tercih edilmektedir. Resepsiyon lift olarak da adlandırılan 2 metre araç kaldırma lifti, iki sütunlu ve dört sütunlu liftlere nazaran daha az yer kaplarlar hatta zemin kesilerek hiç yer kaplamayabilirler. Ayrıca emniyet kilidi ve sesli uyarı sistemleri ile donatılmış güvenli ve kaliteli malzemeler ile üretilmişlerdir. Binek ve hafif ticari araç gruplarına hizmet etmesi ve araç alt takımlarına büyük oranda ulaşmanızı sağlayacaktır. Lastiksanayi.com’da sattığımız her araç kaldırma lifti aynı kalitededir, bu nedenle satış sonrası destek ve kaliteli garanti taahhüdümüzü yineliyoruz.

 

2 Metre Makaslı Araç Kaldırma Liftlerine Göz Atmak İçin Tıklayınız.

 

Önemli Not

Çalışma şeklinizi ve kendinizi diğerlerinden ayırmadan sektörünüzde ileri noktalara gelemezsiniz. Lastiksanayi.com’da 12 yıllık tecrübemizde gördük ki kendini yenileyen ve çağa ayak uydurabilen firmalar hızlı büyüme potansiyeli ve ivmesi yakaladılar. Lastiksanayi.com’dan seçtiğiniz üründe memnuniyetiniz için elimizden gelenin fazlasını yapmaya hazırız. Ömür boyu müşterimiz olarak kalmanızı istiyoruz. İki Sütunlu, Dört Sütunlu, 40 Cm, 1 Metre ve ya 2 Metre araç kaldırma liftleri arasından seçeceğiniz ürünleri alarak ekstra hizmeti de yanında aldığınızı unutmayın. Lastiksanayi.com olarak kendimizi iş ilişkilerini geliştirerek müşteriler kazanmaya ve onların güvenini kazanmaya adadık.

 

 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Ls Lastiksanayi Otomotiv Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Hızlı Teslimat
Ls Lastiksanayi Otomotiv Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 99% Müşteri Memnuniyeti
Ls Lastiksanayi Otomotiv Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 365 Gün Teknik Destek
Ls Lastiksanayi Otomotiv Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Güvenli Alışveriş
Ls Lastiksanayi Otomotiv Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Marka Garantisi
Whatsapp Destek

Bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

+908508888173

Kampanyalardan haberdar olmak için bültene kaydolun

banka görseli
Whatsapp ile iletişime geçin

Alışveriş Sepetim