Müşteri Destek Hattı : 444 0 591 Whatsapp Destek Hattı: +908508888173
Ls Lastiksanayi Otomotiv Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Hızlı Filtreleme

  • Markalar
    Tamir Atölyesi MalzemesiTakım Arabası

Takım Arabası Çeşitleri

İndirim
2,693.53 TL
İndirim
3,232.23 TL
İndirim
3,501.42 TL
İndirim
7,003.17 TL
İndirim
28,035.07 TL

Takım Arabası Satın Alma Rehberi

 

İster iç mekânda ister dış mekânda çalışıyor olun, bir araba üzerinde çalışıyorsanız mutlaka takım arabasına ihtiyacınız var demektir.

Takım arabası tüm ihtiyacınız olan aletleri düzenli bir şekilde saklayabileceğiniz bir yerden daha fazlasıdır. Başka bir değiş ile takım arabası otomotiv sektöründe bir mutlak bir zorunluluktur.

 

Takım Arabasının Faydaları:

 

Profesyonel olun ya da olmayın düzenli olarak aletler ile çalışan herkez için en kullanışlı ekipman takım arabasıdır. Daha verimli ve düzenli çalışmanıza yardımcı olur ve pratik, modüler ve mobildir. Bazı faydaları şunlardır.

 

Organizasyon: Bir takım arabası, aletlerinizi düzenli ve kolayca erişilebilir tutmanıza yardımcı olabilir. Aletlerinizin çalışma alanında dağınık ve yağ kir içerisinde olması yerine, hepsini tek bir yerde tutabilir ve gerektiğinde kolayca taşıyabilirsiniz.

Verimlilik: Takım arabası ile alet aramanıza gerek kalmadan veya alet depolama alanınıza birden fazla kez gidip gelmenize gerek kalmadan zamandan tasarruf edebilirsiniz. Buda üretkenliğinizi büyük ölçüde arttırır.

Taşınabilirlik: Takım arabaları tekerleklidir, bu da onların çalışma alanında kolayca hareket etmesini veya farklı çalışma sahalarına taşınmasını kolaylaştırır.

Güvenlik: Takım arabası, kullanılmadığı zaman onları kilitleyebileceğiniz bir kilit sistemine sahiptir. Ayrıca çalışma alanında hareketlerini kısıtlayabilmenize olanak tanıyan pedal sıkıştırmalı frenleri bulunmaktadır.

 

Takım Arabası Satın Almadan Önce Nelere Dikkat Etmekisiniz.

 

 

Takım arabası satın alman istiyorsanız, satın almadan önce dikkat etmeniz gereken birkaç faktör vardır. Sizin için en önemli hususlardan bazılarını aşağıya yazdık.

 

Boyut ve Kapasite: Takım arabasının boyutu ve kapasitesi, alet koleksiyonunuzun boyutuna uygun olmalıdır. Çok küçük veya çok büyük bir Takım arabası almak istemezsiniz. Ayrıca çalışma alanınıza uyup uymadığını göz önünde bulundurunuz.

Malzeme ve Yapım Kalitesi: Son zamanlarda çok fazla yeni takım arabası üreticisi görmeye başlandı tabi farklı fiyat ve kalitelerde üretimler yapılıyor. Takım arabaları genellikle metal, plastik veya ahşaptan yapılır. Metal alet sandıkları genellikle daha dayanıklı ve güvenilir ancak aynı zamanda daha ağır ve daha pahalı olabilirler.

Kilitleme Mekanizması: Pahalı veya değerli aletlerinizin herkes tarafından alınıp kullanılması ya da hırsızlığa karşı erişimi önlemek için mutlaka kilitleme mekanizmalı bir takım arabası almalısınız.

Mobilite: Takım arabanıza sık sık erişmeniz gerekeceği ortamlarda kolayca hareket edebilir tekerlekli bir takım arabası kurtarıcınızdır. Bu özellik mutlaka takım arabanızda olmalıdır.

Düzenleme ve Depolama Seçenekleri: Geniş depolama alanına ve çekmecelerde bölünebilir raf ya da bölme ya da sünger ile bölünmüş düzenleme alanlarının olması takım arabalarında aranan özelliklerden birisi olmalıdır.

Fiyatlandırma: Takım arabası alırken dikkat edilmesi gereken faktörlerden belki ‘de en önemlisi takım arabası fiyatlarıdır. Takım arabası fiyatları kalite ve özelliklere göre değişse ‘de genel olarak kaliteye ödeme yaparsınız. Pahalı olan kalitelidir demek istemiyoruz burada bilinen markaları tercih ederek memnuniyetsizlik riskini en aza indirmenin mümkün olduğunu söylemek isteriz.

Bu faktörler göz önünde bulundurularak ve ihtiyaçlarınızı göz önüne alarak doğru boyutta, dayanıklı, güvenli, mobil, doğru saklama ve düzenleme seçeneklerine sahip en uygun fiyatlı takım arabasını seçebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ls Lastiksanayi Otomotiv Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Hızlı Teslimat
Ls Lastiksanayi Otomotiv Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 99% Müşteri Memnuniyeti
Ls Lastiksanayi Otomotiv Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 365 Gün Teknik Destek
Ls Lastiksanayi Otomotiv Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Güvenli Alışveriş
Ls Lastiksanayi Otomotiv Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Marka Garantisi
Whatsapp Destek

Bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

+908508888173

Kampanyalardan haberdar olmak için bültene kaydolun

banka görseli
Whatsapp ile iletişime geçin

Alışveriş Sepetim