En geç 2 iş günü içerisinde ücretsiz kargo!
www.lastiksanayi.com

Kolay İade

Kolay İade

 

Satın alınan tüm mallar için 10 (on) günlük "iade" garantisi geçerlidir. Garanti, ihmal, aşınma ve yıpranma parçaları, yanlış kullanım, kötüye kullanım, kazara hasar, modifikasyonlar, bakım eksikliği, yanlış kablolama, yetkisiz onarımlar, yıldırım veya güç dalgalanmalarından kaynaklanan hasarlar, kullanım kılavuzlarına aykırı olarak kullanılan mallar ve solüsyonlar için geçerli değildir.

 

Üründen tamamen memnun kalmazsanız, kullanılmayan ürün sorunsuz bir şekilde tam bir geri ödeme için iade edilebilir.

 

Aşağıdaki koşullar kesinlikle geçerlidir:

 

(a) ürün orijinal ambalajında olmalıdır.

 

(b) ürün, satın alma tarihinden itibaren 10 gün içinde iade edilmelidir.

 

(c) ürünle gönderilen orijinal fatura iade edilmelidir.

 

Lastiksanayi orijinal ambalajında ??iade edilmeyen ürünler için bir "paketleme ücreti" alma hakkını saklı tutar. Ürün öngörülen ve satış elemanına belirtilen amaçlara ve kriterlere uygun değil ve iade edilmek isteniyorsa, poliçemize konu ürünün durumuna göre işlem ücreti alınacaktır.

 

Yetkili bir elektrikçi tarafından kurulmadığı takdirde Makinaların Garantileri geçersiz olacaktır.

 

İade ve Geri Ödeme Politikası

 

Herhangi bir nedenle satın alma işleminizi iptal etmek isterseniz, İptalinizi bize yazılı olarak bildirmelisiniz. İptal ilk satın alma işlemini gerçekleştiren kişi tarafından yapılmalıdır. Mallar, satın alma tarihinden itibaren 10 takvim günü içinde orijinal ambalajında ??hasarsız olarak tarafımıza iade edilmelidir. Lastik Sanayi tarafından mal ve hizmetlerin sağlanması müsaitlik durumuna bağlıdır. Mevcut olmaması durumunda, Lastik Sanayi müşteriye 30 gün içinde tam olarak geri ödeme yapacaktır.

Eksiksiz olduğundan emin olmak için iade edilen ürünü inceledikten sonra geri ödeme yapılacaktır.

İade İşlemi için lütfen aşağıdakileri yapın:

Ürünü orijinal ambalajında ?anlaşma kodunu kullanarak (0505 466 94 40 ’dan alabilirsiniz) size en yakın Sürat Kargo’dan gönderebilirsiniz. Lütfen paketi adınız ve iletişim bilgilerinizle etiketleyin. Ayrıca, geri ödeme onaylanırsa tam bir geri ödeme işlemi yapabilmemiz için orijinal faturanın bir kopyasını ve banka bilgilerinizi ekleyin.

Teslimat için çevrimiçi sipariş vermiş olmanız durumunda, ürünü herhangi bir Sürat Kargo şubesine anlaşma kodunu kullanarak (0505 4669440’dan alabilirsiniz) Yenidoğan mh. 2.Arabacılar Cd. No:204 Odunpazarı/Eskişehir adresine iade edebilirsiniz.

İade sorununuzu çözmek için ürünü inceleyeceğiz. Ve ürün değişim veya garanti politikamız kapsamında gerekli işlemleri yapacağız.

Daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa lütfen 0505 466 94 40 numaralı telefondan bize ulaşın.

www.lastiksanayi.com Ücretsiz Teslimat
www.lastiksanayi.com 99% Müşteri Memnuniyeti
www.lastiksanayi.com 365 Gün Teknik Destek
www.lastiksanayi.com Güvenli Alışveriş
www.lastiksanayi.com Marka Garantisi

Whatsapp Destek

Bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

0505 466 94 40

Kampanyalardan haberdar olmak için bültene kaydolun

www.lastiksanayi.com © 2022 - Her hakkı saklıdır.

Whatsapp ile iletişime geçin

Alışveriş Sepetim