En geç 2 iş günü içerisinde ücretsiz kargo!
www.lastiksanayi.com

Kargo

Kargo Politikası

 

KARGO HİZMETİ SİPARİŞ ARDINDAN DEPOMUZDAN (ESKİŞEHİR) SÜRAT KARGO İLE GÖNDERİLİR. NAKLİYE HİZMETLERİ FABRİKA YA DA TEDARİKÇİ FİRMA ÜZERİNDEN GÖNDERİLECEKTİR. AYRICA BAZI ÜRÜNLER FABRİKA YA DA TEDARİKÇİ FİRMANIN ANLAŞMALI KARGOSU ÜZERİNDEN GÖNDERİLMEKTEDİR.

 

Şu anda 3 nakliye seçeneğimiz var

 

Teslimat. Nakliye ücreti, 1000 tl altında alışverişlerinizde 50 tl 1000 tl üzeri tüm alışverişlerinizde ücretsizdir.

 

81 il merkezine ücretsiz teslimat yapılabilmektedir. İl merkezlerin dışındaki alanlara ilave taşıma maliyeti çıkartılabilir.

 

Çoğu sipariş için teslim süresi: 4-6 iş günü.

 

İki İş gününde (tatil günleri hariç cumartesi öğleden sonra- pazar) saat 15:00'ten önce verilen siparişler, nakliye ortaklarımızla genellikle iki iş günü içerisinde gönderilir. 75 kg'dan hafif öğeler için Sürat kargo ve 75 kg'dan daha ağır öğeler için Nakliye firmaları. Bazı ürünleri kargo firmaları kabul etmemektedir, bu ürünler yine nakliye firmaları ile sizlere iletilecektir.

 

“İki iş Gününde Kargoya Teslimat” bu bir garanti değil, en iyi çaba hizmetidir, ancak sipariş haftası içinde (Pazartesiden Cumartesi öğleden sonraya kadar) verilen siparişlerin çoğu zaman 4-6 iş günü içinde teslim edilir. Daha uzun süreceğini düşündüğümüz gecikmeler olması durumunda, ilerleme hakkında sizi bilgilendireceğiz.

 

Eskişehir depo dışından temin edilecek ürünler için, bazı nadir durumlarda 6 iş günlük süremizden daha uzun sürebilir. Gecikmeler çoğunlukla belirsiz teslimat adreslerinden kaynaklanır, bu nedenle gecikmeleri önlemek için lütfen bize mümkün olduğunca fazla bilgi verin.

 

AĞIR MALLAR ÖZEL BİLDİRİMİ. LÜTFEN 100 KG ÜZERİNDEKİ EŞYALAR İÇİN, NAKLİYE ARAÇLARININ BU MALLARI ELLE BOŞALTILAMAYACAĞINA DİKKAT EDİNİZ. 100 KG ÜZERİNE AĞIR MALLARI SADECE TESLİM YERİNDE BOŞALTABİLİYORSANIZ SİPARİŞ VERİN.

 

Kurye gecikmelerinin sorumluluğunu üstlenemeyiz, ancak hasar veya eksik ürün olması durumunda, sipariş numaranızla birlikte destek@lastiksanayi.com adresinden bize e-posta gönderin ve kargo sebepli ürünler garantimiz altındadır.

 

Geciken siparişlerin çoğu yanlış gönderim bilgisinden kaynaklanır. Bu nedenle, lütfen doğru sokak adını ve mahalleyi ve siparişinizin tamamlanması için gereken ek bilgileri sağladığınızdan emin olun.

 

Kargo Ücretleri: Özer Garaj Ekipmanları(lastiksanayi) - Sürat Kargo ile anlaşma sağladı. Kargo ücreti, alışverişinizin 1000 tl’lik sınırı geçip geçmediğine göre uygulanır. Nakliye ücretine herhangi bir ek ücret eklemez ve ücret yalnızca ürünü müşterilerimize göndermek ve paketleme ve etiketleme gibi masrafları karşılamak için kullanılır. Harcama alanlarının daha yüksek bir ücret gerektirdiğini lütfen unutmayın. Ücretin uygun olmadığını düşünüyorsanız lütfen destek@lastiksanayi.com adresinden bize bildirin.

 

Ödeme işleminde, teslim alacak kişinin adını doğru bir şekilde belirtiniz. Ve ya sizin adınıza teslim alması için yetkilendirdiğiniz kişinin adını verebilirsiniz.

 

Tüm ürünler depomuzda ya da tedarikçi firma stoklarında bulunmaktadır. Özel olarak üretilen ürünler için satış personelimiz sizin ile iletişime geçecektir. Bu nedenle stok hemen hazır olmayabilir.

www.lastiksanayi.com Ücretsiz Teslimat
www.lastiksanayi.com 99% Müşteri Memnuniyeti
www.lastiksanayi.com 365 Gün Teknik Destek
www.lastiksanayi.com Güvenli Alışveriş
www.lastiksanayi.com Marka Garantisi

Whatsapp Destek

Bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

0505 466 94 40

Kampanyalardan haberdar olmak için bültene kaydolun

www.lastiksanayi.com © 2022 - Her hakkı saklıdır.

Whatsapp ile iletişime geçin

Alışveriş Sepetim