Müşteri Destek Hattı : 444 0 591 Whatsapp Destek Hattı: +908508888173
Ls Lastiksanayi Otomotiv Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Hızlı Filtreleme

  • Markalar
    LastikKış Lastiği175 65 R14 Kış Lastiği

175 65 R14 Kış Lastiği Çeşitleri

2023-2024 Kış Sezonu Sürücü Tercihlerine Göre En İyi 175/65 R14 Kış Lastiği

 

175/65 R14 kış lastiği satın almak istiyorsanız daha iyi bir yer bulamazsınız! Bu boyuttaki lastikleri kullanan sürücüler tarafından en yüksek puan alan modellerin bir listesini sizin için derledik. Doğru seçimi hızlı ve doğru bir şekilde yapabileceğinize inanıyoruz. Hangi lastiklerin en popüler olduğunu hemen öğrenin ve önümüzdeki kışa hazır olun!

 

Lastiksanayi.com'dan kış lastiği satın alan ve söz konusu model hakkında görüşlerini dile getiren sürücülerin görüşleri esas alınarak hazırlandı . Lastik seçimi söz konusu olduğunda sürücülerin değerlendirilmesi önemlidir, bu nedenle tüm görüşleri özetledikten sonra 175/65 R14 ebadındaki en yüksek puan alan kış lastiklerini sunuyoruz . Beklentilerinizi karşılayacak ve sürüş memnuniyetinizi sağlayacak lastikleri mutlaka bulacaksınız.

 

 

175/65 R14 Kış Lastiği Hangi Arabalar Takılır?

 

175/65 R14 ebadındaki kış lastikleri en çok binek araçlara takılır. Corsa , Astra , Ford Fiesta ,  VW Golf , Polo ve Honda Civic'te bulunabilir.

 

Lastiksanayi Kullanıcılarına Göre En İyi 175/65 R14 Kış Lastiği:

 

 

Goodyear 175/65R14 82T UltraGrip 8 Kış Lastiği

 

Artırılmış yol tutuşu

Goodyear’ın 3D BIS Technology® ıslak, kuru yollardan, buzlu, karlı ve çamurlu zeminlere kadar tahmin edilemeyen kış koşullarında yol tutuşunu geliştirir. Optimize edilmiş lastik şekli kaygan zeminlerde kontrolü arttırarak kauçuğun yolla daha fazla temas etmesini sağlar. UltraGrip 8, gelecek nesil V şeklindeki sırt tasarım sayesinde lastik aşınsa bile yol tutuş performansını korur.

 

Karda daha kısa frenleme mesafesi

Goodyear’ın 3D-BIS Technology® özelliği sayesinde en çok ihtiyacınız olan zamanda daha kısa frenleme mesafesinden yararlanın. Birbirine kilitli bu blok sistemi karda rakip kış lastiklerinin ortalama performansından bir metre daha kısa frenleme mesafesi sunar. * UltraGrip 8, iki önde gelen rakibin ortalama performansıyla karşılaştırıldığında %3 daha kısa frenleme mesafesi sundu. 50 km/saatten 5km/saate frenleme mesafeleri Aralık 2010'da TÜV SÜD Automotive tarafından test edilmiştir; Lastik Ebadı: 205/55R16 91H; Test Otomobili: VW Golf VI; Yer: Ivalo, Finlandiya; Rapor No: 76244609

 

Kış yollarında ekstra kavrama

Tüm soğuk hava koşullarında güvenilir kavramanın tadını çıkarın. Kış sırt bileşeni, 7°C'nin altındaki sıcaklıklarda yüksek kavrama düzeyini korur. Bileşen, kış lastiklerinizden ekstra kilometre performansı almanız için dayanıklı şekilde üretilmiştir.

 

Yüksek kızaklama direnci

UltraGrip 8, çamurlu veya ıslak yollarda kızaklama riskini azaltır. Biri suyu boşaltmak, diğeri ise karı kavramak için olmak üzere çift V'li oluk ıslak zeminde ve erimiş kar bulunan yollarda üstün kontrol sağlar. Rakip lastiklerle karşılaştırılmak üzere test edildiğinde UltraGrip 8'in kavisli yollarda %16 daha fazla kızaklama direnci sağladığı görülmüştür. ** Önde gelen rakip iki lastiğin ortalama performansıyla karşılaştırılmıştır. Aralık 2010'da TÜV SÜD Automotive tarafından test edilmiştir; Lastik Ebadı: 205/55R16 91H; Test Otomobili: VW Golf VI; Yer: Ivalo, Finlandiya ve Montpelier Ice Rink, Mireval, Fransa; Rapor No: 76244609

 

C - Yakıt verimliliği lastiğin yuvarlanma direncinin bir ölçüsüdür. Dönmek için daha az enerji gerektirdiğinden, yuvarlanma direnci düşük bir lastiğin yakıt verimliliği daha fazladır.

 

B - Islak zeminde yol tutuş, lastiğin ıslak yollarda frenleme performansının bir ölçüsüdür.

 

A - Lastik tarafından üretilen dış gürültünün desibel cinsinden ölçümüdür.

 

 

Lastik Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

 

Lastiklerinizi satın almaya karar verirken dikkatlice kontrol etmeyi unutmayın. Üreticinin kendi açıklamasına ve diğer kullanıcıların lastikle ilgili görüşlerine mutlaka dikkat edin. Yukarıdakiler gibi çeşitli özetler karar vermenize yardımcı olacaktır.

 

Kış lastiği seçerken otomobil kuruluşları ve dergilerin gerçekleştirdiği profesyonel testlere dikkat etmeyi unutmayın. Bu önemli bir bilgi kaynağıdır. Burada sürücüleriniz için en objektif performans verilerini bulacaksınız.

 

Etiketler, lastik seçerken dikkat edilmesi gereken mükemmel bilgi kaynaklarıdır . En güvenilir verileri burada bulacaksınız. Üreticiler en önemli üç performans alanını, yani ıslak yol tutuşunu , yakıt verimliliğini ve ses seviyrsini öne çıkarıyor. Bu üç performans alanı 175/65 R14 Kışlık Lastik alırken karar vermenizde yardımcı olabilir

Sıkça Sorulan Sorular

Ls Lastiksanayi Otomotiv Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Hızlı Teslimat
Ls Lastiksanayi Otomotiv Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 99% Müşteri Memnuniyeti
Ls Lastiksanayi Otomotiv Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 365 Gün Teknik Destek
Ls Lastiksanayi Otomotiv Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Güvenli Alışveriş
Ls Lastiksanayi Otomotiv Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Marka Garantisi
Whatsapp Destek

Bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

+908508888173

Kampanyalardan haberdar olmak için bültene kaydolun

banka görseli
Whatsapp ile iletişime geçin

Alışveriş Sepetim